GRACHO

Zadzwoń do nas:

Kasy fiskalne

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży fiskalnej pozwala Nam na sprostanie wszystkim Państwa wymaganiom w zakresie jakości. Chcąc otworzyć biznes trzeba liczyć się z zakupem sprzętu fiskalnego. Podpowiemy, która kasa będzie odpowiednia dla Twojego przedsiębiorstwa i zajmiemy się pełnym serwisem. Służymy Wam pomocą w zakresie pełnego doradztwa oraz złożeniem niezbędnej dokumentacji w Urzędzie Skarbowym.

Wieloletnie doświadczenie i liczne wdrożenia różnorodnych systemów sprzedaży oraz dyspozycyjność dają Wam gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy, które szybko się zwrócą dzięki usprawnieniu i przyspieszeniu pracy, optymalizacji i zmniejszeniu ilości wykonywanych czynności. 

Jesteśmy partnerem sprzedaży z wiodącym producentem kas i drukarek fiskalnych, firmą POSNET. Urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz niezawodnością. Posiadamy ofertę zarówno dla dużych punktów handlowych jak i małych sklepików i firm usługowych.

Kasy fiskalne w naszej ofercie to urządzenia nowoczesne i spełniające wszystkie wymagania Ministerstwa Finansów, jakie powinna spełniać kasa fiskalna.