GRACHO

Zadzwoń do nas:

Serwis (89) 888-10-54   Kasy fiskalne 693-527-204

Bitwarden Family za darmo!

bitwarden

Czy wiesz jak ustrzec się przed kradzieżą swoich kont? Czy zawsze używasz bezpiecznych haseł? Czy pamiętasz o tym, aby każde hasło było inne?

Bitwarden

W GRACHO bardzo dbamy o to, aby nasi klienci czuli się z nami bezpiecznie. Gdy tworzymy dla nich konta korzystamy z generatora haseł. Co nam to daje? Pewność, że hasło jest bezpieczne i niepowtarzalne.

Chyba nikt z nas by nie chciał, aby jego konto zostało przechwycone przez hakerów. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że ktoś korzysta z Twoich social mediów, do wyłudzania pieniędzy (tzw. metoda na blika). Polecamy i sami korzystamy z Bitwardena.

Co to jest Bitwarden?

BITWARDEN to menedżer haseł i sejf umożliwiający przechowywanie zaszyfrowanych danych. Dzięki niemu usprawnisz pracę w Twojej firmie i uchronisz się przed atakiem hakerskim. W jaki sposób ochrania nas przed atakiem? Mając zainstalowaną wtyczkę do naszej przeglądarki aplikacja podaje nam zapisane hasła do poszczególnych stron, natomiast jeżeli wchodzimy w link i widzimy, że bitwarden nie chce nam podpowiedzieć hasła zdajemy sobie sprawę, że ktoś próbuje nas oszukać, a strona nie jest prawdziwa.

Naszym klientom polecamy szczególnie plan Enterprise. Dlaczego? Oto kilka zalet:

 nielimitowana liczba użytkowników

nielimitowana liczba udostępnianych kolekcji

dostęp do API

grupy użytkowników

niestandardowe role

reset hasła administratora

bezpieczne udostępnianie haseł

Dodatkowo zyskujesz dostęp do Bitwarden Family, czyli każdy użytkownik planu Enterprise ma możliwość utworzenia własnej grupy 6 użytkowników zupełnie za darmo! Dzięki temu poszerzamy wiedzę na temat bezpieczeństwa haseł jak również dbamy o swoich znajomych lub rodzinę przed atakami hakerskimi.