GRACHO

Zadzwoń do nas:

Bitwarden Family za darmo!

Czy wiesz jak ustrzec się przed kradzieżą swoich kont? Czy zawsze używasz bezpiecznych haseł? Czy pamiętasz o tym, aby każde hasło było inne?

W GRACHO bardzo dbamy o to, aby nasi klienci czuli się z nami bezpiecznie. Gdy tworzymy dla nich konta korzystamy z generatora haseł. Co nam to daje? Pewność, że hasło jest bezpieczne i niepowtarzalne.

Chyba nikt z nas by nie chciał, aby jego konto zostało przechwycone przez hakerów. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że ktoś korzysta z Twoich social mediów, do wyłudzania pieniędzy (tzw. metoda na blika). Polecamy i sami korzystamy z Bitwardena.

Co to jest Bitwarden?

BITWARDEN to menedżer haseł i sejf umożliwiający przechowywanie zaszyfrowanych danych. Dzięki niemu usprawnisz pracę w Twojej firmie i uchronisz się przed atakiem hakerskim. W jaki sposób ochrania nas przed atakiem? Mając zainstalowaną wtyczkę do naszej przeglądarki aplikacja podaje nam zapisane hasła do poszczególnych stron, natomiast jeżeli wchodzimy w link i widzimy, że bitwarden nie chce nam podpowiedzieć hasła zdajemy sobie sprawę, że ktoś próbuje nas oszukać, a strona nie jest prawdziwa.

Naszym klientom polecamy szczególnie plan Enterprise. Dlaczego? Oto kilka zalet:

  •  nielimitowana liczba użytkowników
  • nielimitowana liczba udostępnianych kolekcji
  • dostęp do API
  • grupy użytkowników
  • niestandardowe role
  • reset hasła administratora
  • bezpieczne udostępnianie haseł

Dodatkowo zyskujesz dostęp do Bitwarden Family, czyli każdy użytkownik planu Enterprise ma możliwość utworzenia własnej grupy 6 użytkowników zupełnie za darmo! Dzięki temu poszerzamy wiedzę na temat bezpieczeństwa haseł jak również dbamy o swoich znajomych lub rodzinę przed atakami hakerskimi.