Projektowanie WWW

Nasze portfolio

Tworzymy strony przystosowane do potrzeb naszych klientów. Nie ważne czy jest to zwykła strona czy też sklep zawsze dążymy do wykonania wszystkich powierzonych nam zadań.

Proces zamawiania strony internetowej

Każdy klient przechodzi poszczególne etapy zamawiania strony. Jeśli zamierzasz stworzyć u nas stronę, jak najszybciej zapoznaj się z poniższą listą.

Rozpoczynając proces zamówienia strony potrzebujemy twojego wysiłku w postaci szkicu wizyjnego. Musimy wiedzieć jak ma wyglądać twoje menu i kolejne sekcje lub podstrony. Najlepsze rozwiązanie według nas to użycie popularnego edytora tekstowego takiego jak MS Word lub Open Office. Możesz również zamieścić w nich obrazki, przez co pokażesz nam lepiej jak wyobrażasz sobie swoją stronę.

Do kolejnego kroku niezbędne będą odpowiednie zdjęcia i teksty. Pamiętaj że teksty muszą być zwięzłe i nie zbyt długie a zdjęcia miały przyzwoity rozmiar i jakość. Jeśli dołączyłeś to wszystko do swojej wizji w poprzednim kroku to znaczy, że zostało Ci tylko Logo twojej strony. Dostarcz je również w dobrej jakości.

To jeden z najważniejszych punktów w procesie tworzenia strony. Dzięki dodatkowym funkcjom twoja strona będzie jak najbardziej unikalna. Są to przede wszystkim płatne wtyczki lub programy zewnętrzne, które mogą okazać się niezbędne dla funkcjonowania twojej strony, więc trzeba się nad tym mocno zastanowić.

Teraz możemy określić jak długo będziemy tworzyć dla Ciebie stronę. Wycenimy ją na podstawie twoich wymagań i zakresu naszych prac.

Każdą prace zaczynamy od wybrania szablonu dla strony. Pomaga to zaoszczędzić trochę czasu oraz kosztów. W czasie tworzenia strony klient posiada całodobowy wgląd do szkicu. Może w każdej chwili sprawdzić jak idą prace nad jego stroną oraz ewentualnie zgłosić jakieś poprawki, gdyby coś się nie spodobało. Liczymy na jak najlepszą współpracę i kontakt z klientem. Tylko wtedy uda się nam osiągnąć najlepsze rezultaty.

Ostatnim krokiem jest podłączenie strony do wcześniej wykupionej domeny i certyfikatu. O wszystkim i tak poinformujemy cię w osobistych rozmowach lub wiadomościach. Niczym nie musisz się przejmować wykonamy wszystko perfekcyjnie.

Gdy już twoja strona będzie skończona i pojawi się w internecie, będzie czekać na nią długotrwały okres pozycjonowania. Aby lepiej Ci to zobrazować przypuśćmy, że twoja strona to blog o modzie lub sporcie. W internecie jest mnóstwo takich blogów, więc twój nowy blog będzie ustępował miejsca blogom, które są popularniejsze. Jednak jeśli stworzymy unikatową treść oraz pokarzemy wyszukiwarkom takim jak Google lub Bing, że twoja strona jest lepsza, strona pojawi się nawet 10 razy szybciej na pierwszych stronach wyszukiwania.